Management

Rick Schoonhoven

 

Site manager
Tijl Tubbeckx

Aftersales Manager - Tijl Tubbeckx

Aftersales manager
Geert Goormans
Bodyshop manager - Geert Goormans
Bodyshop manager

Verkoop Volkswagen

Dirk Boelen

Verkoopadviseur - Dirk Boelen

Verkoopadviseur Volkswagen Bedrijfsvoertuigen
014 24 81 38
dirk.boelen@hermansherentals.be
Davy Wuyts

Verkoopadviseur - Davy Wuyts

Verkoopadviseur
014 28 32 53
davy.wuyts@hermansherentals.be
Guillaume Claes

foto Guillaume

Verkoopadviseur
014 28 32 59
guillaume.claes@hermansherentals.be

Verkoop Audi

Peter Druyts

Verkoopadviseur - Peter Druyts

Verkoopadviseur
014 24 81 33
peter.druyts@hermansherentals.be
Patrik Verstraeten

Verkoopadviseur - Patrik Verstraeten

Verkoopadviseur
014 24 81 32
patrik.verstraeten@hermansherentals.be

Verkoop SEAT

Naverkoop afdeling Volkswagen/SEAT

Saskia Deboutte

Naverkoop - Saskia Deboutte

Klantenadviseur
014 14 16 70
saskia.deboutte@hermansherentals.be
Dirk Verboven

Naverkoop Audi - Dirk Verboven

Klantenadviseur VW/SEAT/CUPRA
014 14 16 69
dirk.verboven@hermansherentals.be
Annik Ennekens

Naverkoop - Annik Ennekens

Klantenadviseur VW/SEAT/CUPRA
014 14 16 68
annik.ennekens@hermansherentals.be

Naverkoop afdeling Audi

Gert Vanwelckenhuyzen

Naverkoop Audi - Gert Van Welckenhuyzen

Klantenadviseur Audi
014 28 32 55
gert@hermansherentals.be
Katrien Vanderspikken

Naverkoop - Katrien Vanderspikken

Klantenadviseur Volkswagen/Audi
014 14 16 86
katrien@hermansherentals.be

Administratie

Elke Lambrechts

Administratie nieuwe wagens - Elke Lambrechts

Administratie nieuwe wagens
014 24 81 37
elke.lambrechts@hermansherentals.be
Heidi Van Gorp

Boekhouding - Heidi Van Gorp

Boekhouding
014 14 16 98