Management

Frederik Franssens
foto site manager
Site manager
Tijl Tubbeckx

Aftersales Manager - Tijl Tubbeckx

Aftersales manager
Geert Goormans
Bodyshop manager - Geert Goormans
Bodyshop manager

Verkoop Volkswagen

Dirk Boelen

Verkoopadviseur - Dirk Boelen

Verkoopadviseur Volkswagen Bedrijfsvoertuigen
014 24 81 38
dirk.boelen@hermansherentals.be
Davy Wuyts

Verkoopadviseur - Davy Wuyts

Verkoopadviseur
014 28 32 53
davy.wuyts@hermansherentals.be
Guillaume Claes

foto Guillaume

Verkoopadviseur
014 28 32 59
guillaume.claes@hermansherentals.be
Senne Lavrijssen



Verkoopadviseur
+32 14 14 19 91
senne.lavrijssen@hermansherentals.be

Verkoop Audi

Peter Druyts

Verkoopadviseur - Peter Druyts

Verkoopadviseur
014 24 81 33
peter.druyts@hermansherentals.be
Patrik Verstraeten

Verkoopadviseur - Patrik Verstraeten

Verkoopadviseur
014 24 81 32
patrik.verstraeten@hermansherentals.be

Verkoop SEAT/Cupra

Steven Francois

Foto Steven

Verkoopadviseur
014/50.11.51
steven.francois@hermansherentals.be

Naverkoop afdeling Volkswagen/SEAT/Cupra

Saskia Deboutte

Foto Saskia

Klantenadviseur
014 14 16 70
saskia.deboutte@hermansherentals.be
Dirk Verboven

Naverkoop Audi - Dirk Verboven

Klantenadviseur VW/SEAT/CUPRA
014 14 16 69
dirk.verboven@hermansherentals.be
Annik Ennekens
Foto Annik
Klantenadviseur VW/SEAT/CUPRA
014 14 16 68
annik.ennekens@hermansherentals.be

Naverkoop afdeling Audi

Gert Vanwelckenhuyzen

Naverkoop Audi - Gert Van Welckenhuyzen

Klantenadviseur Audi
014 28 32 55
gert@hermansherentals.be

Administratie

An Kestens

An Kestens

Administratie nieuwe wagens
014 24 81 34
an.kestens@hermansherentals.be